Aplikácie

Aplikácie pre váš android box

Pokiaľ chceš stiahnuť všetky aplikácie z tejto stránky klikni 
na tlačitko dole "Aplikácie full"

 aplikácie full

Aplikácie pre systém android tv , Fire tv stick  a Android tv china, 
ktorý nájdete hlavne v krabičkách z Číny napr. Vontar x3, H96 max atď.

Android tv nájdete v multimediálných centrách, ako Srong leap S1, Xiaomi tv stick, Realme tv stick, Nokia streamer 8000, Mecool Km2, Mecool Km6 deluxe, Mecool Kd1, Mecool Kd3, Mecool Kd2, Blaupunkt B stream, Homatics dongle Q, Slimbox verzie atď. Prečo inštalovať aplikácie, keď stači nainštalovať aplikáciu s google play obchodu ? Nuž ,nie každé android tv zariadenie má potrebnú certifikáciu napr. pre Netflix. Tiež napr. aplikáciu Skylink nemá každé zariadenie android tv. Preto je nutné stiahnuť aplikácie z tretích strán. 

Antik TV STB

Antik tv je najpopulárnejšia aplikácia na Slovensku. Za cenu od 5,9 eur získate 150 tv staníc.  Aplikácia je kompatibilná pre systém android tv, modifikované činske krabičky, ako napr Vontar X3, X9 max plus, ale aj fire tv stick.

Download

Horizon TV

Horizon TV internetová televízia, ktorá má asi najlepši obraz. Určite nebudete sklamaní.  Jeho cenník začina na cene 6,9 eur, kde nájdete 63 staníc.Vyskúšajte prvých 7 dní zadarmo!

DOWNLOAD

Skylink live tv SK 

Skylink je s nami už neuveriteľných 20 rokov. Ich začiatky začali s bombastickou reklamou, kde bola cena hlavnou prioritou. Za ten čas sa Skylink stal veľkým hráčom na televíznom trhu. Aplikácia je kompatibilná pre systémy android tv, android china , ale  aj fire os.

DOWNLOAD

STARŠIA VERZIA S PROBLÉMOM TV MARKÍZA

Skylink live tv CZ

Skylink live tv cz pre našich Českých kolegov. 

DOWNLOAD

Mír play

Mir aplikácia je šikovná aplikácia obsahu Divadla Mir. Skvelé herecké výkony.

DOWNLOAD

TV Zdarma

Tv zdarma je tv súbor, ktorý obsahuje 20 tv staníc zo Slovenska a Čiech. Samozrejme, kedže je aplikácia zdarma obsahuje reklamy, ale za pokus to stojí.

DOWNLOAD