TOP 10

TOP 10 podľa androidbox.sk

Ako sme testovali .

V prvom rade sme sa sustredili na systém. Podmienka je,aby to bolo skutočne android tv zariadenie s originalným systemom android tv,alebo google tv. Činske krabičky bohužiaľ obsahujú modifikovaný android systém vstavaný pre mobilné zariadenia a nie android tv systém. Samozrejme jestvujú aj výnimky, kde sme vďaka výkonu, veľmi dobre odladenému systému prihliadli na určitý kompromis.

Podpora Stream služieb.

Pozreli sme sa  či pristroj zvládne prehrávanie 4 K obsahu Netflix, HBO max/Go/,Apple tv, Filmbox, Prime video atď.  Jestvujú stovky android krabičiek, ktoré majú v popise podporu Netflix, Hbo atď, ale v reálne ide iba o kvalitu SD, SD+, kvôli chýbajucej certifikácii napr. Netflixu.

Plusy
Veľmi dobre vyladený systém a podpora od výrobcu Podpora Netflix, HBO MAX, Apple tv, Prime video v 4 K Youtube 4 K, podpora IPTV, ako Skylink, Lepši tv, Magio go, Antik tv, O2 tv SK. Podpora HDD diskov až do 2 TB Podpora chromecastu, bluetooth, podsvietený ovládač. Výstup hdmi 2.1 Podpora zvukových formátov v niektorých aplikáciách: Netflix - Dolby až do Dolby Atmos
HBO - Dolby až do Dolby Digital Plus 
Kodi - Dolby až do Dolby Atmos, TrueHD dekóduje do Dolby Digital+, DTS-X a DTS HD dekóduje do DTS  Podpora NAS Qnap a Synology Výborne wifi 2,4 a 5 ghz HDMI CEC, Chromecast. Usb c nabíjanie. 
Možnosť vypnúť HDR

Mínusy
Lan 100 mb/s Malé úložisko, real iba 4,6 gb, ale v prípade android tv to nevadí. Cena.

Predajca Slovensko ELLANO.SK

Video recenzia