Ktorý box je najlepší ?

TOP 10 

ANDROIDBOX

TOP 10 Androidbox.sk

TESTY

Ako sme testovali ?
Každý android box prešiel 24 hodinovým testom prehrávania videí, hier, filmov,test usb portov, ovládač, hlasové ovládanie,teploty,podpora smart funkcií,podpora widevine 4k Podpora Netflix 4k,Hbo, Youtube 4k.

Ktoré android boxy
neprešli testom ? 
Sú to Tanix tx6s, X96 Q, H96 max s procesorom 3318,Mecool Km5,Vontar Z5, R96 tv box.

Mobirise

1. Nokia Stream 8000

Výhody:
Android tv 10,procesor Amlogic S905 x3, výborne odladený systém,bezpečnostné aktualizácie,wifi 2,4 a 5 ghz, podpora Netflix 4k, HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast. Usb c vstup.

Nevýhody:
Vyššia cena: 99 eur
Trocha veľký ovládač. 
100 mb/lan
Nie je distribútor na Slovensku,iba EU shop Nokia

Mobirise

2.GoogleChromecast

Výhody:
Android tv 10,procesor Amlogic S905 x3, výborne odladený systém,bezpečnostné aktualizácie,podpora Netflix 4k, HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv.Výborný ovládač. Podpora  Google chromecast. Wifi 2,4 a 5 ghz.

Nevýhody:
Zlé vyhľadávanie v obchode google play. Nemá usb vstup. 

Vyššia cena na Slovensku a v Čechách.

TIVO stream, Mecool KM 6

Tivo stream je výborný android tv stick, ktorý kúpite na Amazone,alebo Ebay. Jeho výhodou je  podpora Netflix 4k a HBO Full Hd. Nevýhodou je ovládač, ktorý má slabšie reakcie.

Mecool km6 je novinka od Mecool. Výborne odladený systém a procesor Amlogic S905 x4, ktorý zvyšuje výkon o 10 percent oproti S905 x3. Nevýhodou je neschválená certifikácia na Netflix.

Mobirise

3. Tivo stream 4k

Výhody:
Android tv ,procesor Amlogic S905 x2, výborne odladený systém,bezpečnostné aktualizácie,podpora Netflix 4k, HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast. 
Wifi 2,4 a 5 ghz.
Podpora dvoch systémov.
Nevýhody:
Nie je distribúcia na Slovensku
Neodladený diaľkový ovládač
Nie je distribútor na Slovensku,iba Amazon,Ebay.

Mobirise

4.Mecool KM6

Výhody:
Android tv 10,procesor Amlogic S905 x4 výborne odladený systém,aktualizácie,podpora HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv.Výborný ovládač. Podpora  Google chromecast. 1gb lan, wifi 6. Wifi 2,4 a 5 ghz.


Nevýhody:
Nepodporuje Netflix 4k,HD.
Vyššia cena. Nie je distribúcia na Slovensku.

Mecool kD1
Strong 202 Ematic

Mecool kd1 android tv stick, ktorý kúpite na Amazone,alebo Ebay,Aliexpress.  Podpora  HBO Full Hd. Výborne odladený systém.


Strong Ematic 202 Je veľmi podpobný android box, ako Xiaomi mi box, ale s podporou lan a dobre odladeným, systémom a lepšim procesorom. ak by som sa mal rozhodnúť, tak si radšej kúpim Strong Ematic.

Mobirise

5. Mecool KD1

Výhody:
Android tv 10,procesor Amlogic S905 x2, výborne odladený systém,bezpečnostné aktualizácie,podpora HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast. Wifi 2,4 a 5 ghz.


Nevýhody:
Nie je distribúcia na Slovensku
Nepodporuje Netflix 4k, HD
Nie je distribútor na Slovensku,iba Aliexpres,alebo priamo Mecool.

Mobirise

6.Strong 202 Ematic

Výhody:
Android tv ,procesor Amlogic S905 x2, výborne odladený systém,aktualizácie,podpora Netflix 4k, HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast.
Wifi 2,4 a 5 ghz. distribúcia na Slovensku.

Nevýhody:
Vyššia cena. Malé úložisko. 100 mb lan.
Xiaomi mi box s
Xsarius Q 8

Xsarius  android tv , ktorý kúpite na Ellano.sk .Podpora  HBO Full Hd. Výborne odladený systém. 
Nevýhodou je podpora Netflixu iba v SD+. Holandská značka, ktorá produkuje celkom zaujímavé android boxy. 

Xiaomi mi box s je model starý skoro 5 rokov. Aj keď už v mnohých oblastiach nestačí, predsa je to len dobrá kúpa s plnou podporu Netflixu a HBO v tej najvyššej kvalite.

Mobirise

7. Xiaomi mi box S

Výhody:
Android tv ,výborne odladený systém,bezpečnostné aktualizácie,podpora HBO Full hd, Netflix 4 K,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast. Wifi 2,4 a 5 ghz.
Nevýhody:
Na dnešnú dobu slabý procesor S905x amlogic. Nemá lan.
Malé úložisko, vyššia cena.

Mobirise

8.Xsarius Q8

Výhody:
Android tv ,procesor Hi Sillicon,dobre odladený systém, HBO Full hd,podpora smart aplikácií, ako Magio go, Sledovaní tv,Antik tv,Skylink live tv. Podpora Google chromecast.  Wifi 2,4 a 5 ghz.
Oficiálná distribúcia na Slovensku.
Úložisko 16 GB.


Nevýhody:
Netflix iba SD +, Vyššia cena X96 max plus
A95 MAX 2

X96 max plus je bestseller na Aliexprese a veľmi obľubeny android box medzi slovákmi. Výhodou je určite cena cca 35-40 eur a celkom nízka poruchovosť.

A95 MAX X2
Skvelý android box s výborným chladením a podporou hdd a ssd diskov. Android box obsahuje slot sata pre pripojenie takýchto diskov. Veľmi svižný chod a podpora nahrávania obrazovky aj so zvukom vďaka aplikácii Go record. Veľmi zaujímavý android box, ktorý bude čoskoro v teste. 

Mobirise

9. X96 max plus

Výhody:
Procesor Amlogic S905 x3, IR vstup,1g lan, wifi 2,4 a 5 ghz,Podsvietený displej, možnosť nahratia ATV systému. Podpora Antik TV, Lepší tv.
ATV systém si stiahnite tu

Nevýhody:
Nie je distribúcia na Slovensku
Nepodporuje Netflix 4k, HBO / IBA V KODI SD plus/
Nie je distribútor na Slovensku,iba Aliexpres
Mobilný systém android, mobilný google play. Občas zlé odozvy diaľkového ovládača.

Mobirise

10. A95 MAX 2

Výhody:
Procesor Amlogic S905 x3  osem jadro.  1 GB LAN, výborný ovládač,podpora Antik tv, Lepší tv. Podpora Hdd a Ssd diskov. Box má sata slot. Výborné chladenie, dobrý ovládač. 
1 GB lan. Wifi 2,4 a 5 ghz


Nevýhody:
Vyššia cena . Trocha čudný launcher, ktorý nevyhovuje každemu, ale je možnost to zmeniť. 
Mobilný systém Google play.