Multimediálne centrá

$20

 E-SHOPS

Eshopy ,kde si vyberiete

Geekbuying

Čínsky e shop, ktorý má sklady po celej EU.  Výhodou je, že z časti poskytuje aj technickú podporu,ktorú má pri popise pod názvom " Support and firmware"


Banggood

Čínsky e shop, ktorý má sklady po celej EU.  Nevýhodou je obmedzená ponuka a slabé skladové zásoby v EU skladoch, ktoré sa rýchlo vypredajú. Kúpa však stojí za to.

Ellano.sk

Slovenský eshop, ktorý má v ponuke multimediálné centrá, ale aj ponuku pre satelity a dvb-t. Výhodou je záruka a rýchlosť dodania prakticky za dva dni. 

Alza.sk

Veľmi známy obchod na Slovensku a v Čechách. Alza poskytuje novinky, ktoré inde nenájdete napr.Google  tv chromecast, ktoré je však vykúpené vyššou cenovkou.

Mall.sk

Mall sk je slovenský eshop podnikajúci už pár rokov. V jeho ponuke nájdete  multimediálne centrá, ale aj iné produkty na sledovanie tv. 


Aliexpress

Asi najznámejší obchod na kúpu android boxu. Pred kúpou určite pozrite recenzie na android box, ale aj recenzie na predajcu. Ak vám box príde určite ho vyskúšajte na 24 hodín napr.automatickým prehrávaním videa na youtube.


Niekoľko rád pred kúpou

Skôr než si kúpite android box

Záruka

Pred kúpou vás bude zaujímať určite záruka. Poskytne mi predajca napr.z Číny záruku ? Pod týmto článkom je zopár obchodov z Číny, ktoré vám vrátia peniažky

Podpora

Poskytuje výrobca,alebo predajca určitú podporu po kúpe ? Častokrát sa stáva , že napr.android box z Číny nepodporuje android na vyššiu verziu,alebo uptade chýb.

Systém

Aký systém má android box. Android, alebo android tv ? Pozrite si zopár dôležitých údajov pred kúpou. Viac sa dozviete v tomto článku. Rozdiel v systémochCena

Určite cena je rozhodujúca pri kúpe. Ceny v eshopoch sú nízke,ale častokrát je to vykúpené slabou podporou. Neodporúčam kupovať android boxy s procesorom Rk 3318 a alwinner 616

Shops  Aliexpress EU

Obchody s certifikovanou zárukou

EU Powerfull store-Obchod,ktorý posiela tovar aj do EU

Vontar official store. Obchod EU s výrobkami Vontar

DQidianz EU store. Dobrý obchod s posielaním do EU,kde nájdete široku ponuku android boxov.

Výber 3 obchodov s posielaním do EU . Tovar dostane do 7 dní od objednania.