androidbox.sk

Android BOx.Sk

MULTIMEDIÁLNE CENTRÁ
Jediný server na SK- CZ

PRIPOJ sa . STAČI IBA 1 EURO MESAČNE

STRONG LEAP S3

Nový Strong leap S3 obsahuje
 CPU Amlogic S905Y4 Quad Cortex-A35, 2,0 GHz 
 Grafický engine ARM G31 MP2 OpenGL ES 3.2 

 SDRAMLPDDR RAM: 2 GB 
 Flash pamäťeMMC: 16 GB 
 HDMIVerzia 2.1
 Lan 100 mb/s 
 Port USB 2.0
 1x S/PDIFoptické 

 Wifi 2,4 a 5ghz, 
 Bluetooth 5.0
 Podpora Dolby Atmos
 Dolby DTS, HDR 10 Dolby vision, Dolby audio

Balenie, aplikácie ,systém

V balení nájdeme hdmi kábel, android tv box, diaľkový ovládač, batérie a manuál. Poďme teraz na systém. Nový Strong leap s3 obsahuje už nový Google tv systém. Reakcie sú výborné a svižné aj vďaka diaľkovému ovládaču s podporou Bluetooth.  
UNBOXING

SYSTÉM, APLIKÁCIE

Skúšal som samozrejme aplíkácie, ako Netflix, Skyshowtime, Apple tv, HBO max , Youtube 4 k atď. Všetko fungovalo na výbornú . Tak isto slovenské  a české aplikácie, ako Sweet tv, Antik tv, Skylink live tv, Sledovaní tv, O2 tv sk.  Prehrávanie z Nasu tiež prebehlo bez problémov. Chromecast, pripojenie Bluetooth tiež  šlo na jedničku. 

Google tv oproti Android tv má jednu výhodu. Napr.že sa môžete prihlasiť viacero google účtami. Napr. ja som testoval aplikácie a kolega na svojom profile prehrávač Kodi ,plus asi všetky pluginy sveta. Plus si môžete vytvoriť aj detský profil takže , čo sa týka systému nemám , čo vytknuť.   

Je tu aj výborná podpora od Strong a hlavne Dolby vision, dolby atmos
. Poteší aj hlasové ovládanie aj keď dosť obmedzené pre slovenský a český region. Google sľubuje plnú podporu do konca roka 2023 tak snáď sa toho dočkáme.

Poďme však teraz na zopár mínusov na ktoré som narazil .
 
Ten prvý je usb port 2.0. Uvítal by som v 21 storočí už usb port 3.0. 
Druhá vec je lan port iba 100 mb/s. Tu by som tiež uvítal už  1GB lan.
A posledná tretia vec je určite cena   na niektorých eshopoch. Strong leap S3 je jedným z mála google tv zariadení , kde sa cena pohybuje rádovo od 58 eur do 90 eur.

Tak veľký cenový rozdiel  nemá snáď ani jedno google tv zariadenie. Nie je  to samozrejme chyba výrobcu. Len som si všimol, že  tento výrobok si dajte určite do Heureky sk, aby ste neplatili viac, ako treba. Celkovo hodnotím Strong Leap S3 vysoko. Pokiaľ potrebujete zariadenie s výborne odladeným systémom, dobrou podporou a výbornou spoľahlivosťou tak Strong Leap S3 je dobrá voľba.  Ďakujem spoločnosti Strong za zapožičanie.   

STRONG LEAP S3

RECENZIA ANDROIDBOX.SK