androidbox.sk

Android BOx.Sk

MULTIMEDIÁLNE CENTRÁ
Jediný server na SK- CZ

YOUTUBE CHANNEL

STRÁNKA VO VÝSTAVBE

Tesla XG 500

Tesla XG 500 je novinkou od spoločnosti Tesla. Poteši nový systém Google tv, veľmi dobre vyladený systém a plná certifikácia Netflixu. 

 RECENZIA

KINHANK X6

KinHank  X6 je Android TV Box certifikovaný spoločnosťou Google  takže s plnou podporou Netflixu, HBO max, Skyshowtime nebude určite problem.   Okrem toho X6 TV Box beží na OS Android TV  11.

RECENZIA

HOMATICS HD

Homatics HD je dalším multimedialným centrom s portfolia tejto firmy.  Na test som dostal verziu  Homatics HD, čiže s maximalným rozlišením Full hd.  


RECENZIA

STRONG LEAP S3

Strong Leap S3 je moderný Google TV box, ktorý vás pohodlne prenesie do sveta filmov, videí či hry. Toto zariadenie beží na operačnom systéme Android TV 11  z nadstavbou Google tv 

RECENZIA

SYMJET 14 125

Značku Sym poznám veľmi dobre. Vlastne je to už môj tretí skúter od tejto firmy, ktorá dlhé roky spolupracovala s Hondou. Oplatí sa kúpiť , alebo nie. ?


RECENZIA

Mecool km2 + deluxe

Mecool Km2+ Deluxe je novinkou z dielne Mecool. Zaujme perfektným dizajnom, podporou Dolby Vision a Dolby atmos. Výkonu je tu na rozdávanie.

RECENZIA

STRONG SRT 420

Strong Srt 420 je hybridným android tv zariadením s podporou DVB T2. Zaujme výborným výkonom, podporou, ale aj zaujímavou cenovkou.

RECENZIA

HOMATICS R4K PLUS

Výborný výkon, kompatibilita a podpora od Homatics. Za celý čas testu ma Homatics prekvapil výkonom a žiadnymi zásekami. 


RECENZIA

HAKO MINI

Hako mini je výborný tv box s novým android tv 12 a veľmi dobre vyladeným systémom. Miniaturný tv box s dobrým výkonom.


RECENZIA

Xiaomi mi box s 2 gen.

Xiaomi mi box s 2 gen. je novinkou na poli tv zariadení. Ponúka nový systém Google tv, výkonnejší procesor . Žiaľ chýba port LAN plus úložisko zostalo na 8 gb.


RECENZIA

NOKIA 8010

Nokia 8010 je najlepšim android tv boxom s kategórie TOP 10. Výborne odladený systém, podpora od Nokie a  pravidelné aktualizácie. RECENZIA

ROKU TV 4k EXPRESS

Roku tv Express 4k je novinka z dielne americkej spoločnosti Roku. Poteši svižný chod a podpora stream služieb Netflix, Disney plus. Ako si poradí tv box bez google play služieb ?

RECENZIA

THOMSON THA 100

Thomson Tha 100 je výborný android tv box s podporou Stream služieb Netflix, Hbo max, Disney plus, Skyshowtime.  RECENZIA

News- novinky zo sveta tv skriniek

STRONG LEAP S3 +

Strong Leaps S3+ je dalším multimediálným  zariadením s produkcie spoločnosti Strong. Výrobky od Strongu  testujem pravidelne a musím povedať, že som s nimi maximálne spokojný. Veď len prednedávnom som tu mal na test Strong leap S3, ktorý dopadol veľmi dobre.

Špecifikácia

MECOOL KM2+ DELUXE

Nový Mecool KM2+ deluxe by mal prijsť do predaja v Decembri 2023. Je to tkv.konkurencia Nokie 8010 s ktorou má zhodné parametre. Mecool nám už čoskoro dorazí na test tak si zatiaľ pozrite špecifikácie. 


ŠpecifikáciA

KICKPI KP 1

KICKPI KP1 je ďalší Android TV Box certifikovaný spoločnosťami Google a Netflix. Hoci názov Kickpi je tak trocha zváštny ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste si užili 4K streamovanie z obľúbených služieb. 7


špecifikáciA